Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Archív komisí

  • Archív komisí

Komisie počas funkčného obdobia 2018-2022

 

 


 

Komisie počas funkčného obdobia 2014-2018

Finančná komisia

Milan Skladan, Ing. Miroslav Kyselica, Vladimír Vaško

Komisia pre životné prostredie a výstavbu

Vladimír Vaško, Peter Tóth, Mgr. Martin Cicák, Štefan Herceg, Bc. Pavlína Berčíková

Komisia školstva

Róbert Korec ml.,Ľubica Javorová, Mgr. Klaudia Hložeková, Bc. Miroslav Vaško, PadDr. Bc. Daniela Vašková Kasáková

Komisia kultúry

Bc. Branislav Vaško, Štefan hubinák, Mgr. Klaudia Hložeková, PaedDr. Bc. Daniela Vašková Kasáková, Ing. Iveta Berčíková

Komisia športu, pohybových a rekreačných aktivít

Peter Franko, Ladislav Herák, Bc. Ľubomír Ševčovič, Ján Borkovič, Ľudmila Tóthová

Sociálna komisia

Mgr. Róbert Korec, Ing. Viera Lukáčová, Bc. Viktor Moravec, Anežka Jávorová

Komisia pre verejný poriadok

Mgr. Peter Tóth, Mgr. Martin Cicák, Kamil Mišovič

Komisia pre deti a mládež

Ing. Bohumil Práznovský, Ing. Martin Pavelka, Andrea Tóthová, Mária Tóthová, Bc. Ivan Fridrich, Šimon Tóth

Komisia pre propagáciu a marketing

Štefan Hubinák, Róbert Korec ml. Vladimír Vaško, Bc. Branislav Vaško, Peter Franko, Martina Cicáková


 

Komisie počas funkčného obdobia 2010-2014

Finančná komisia- Vladimír Vaško, Klaudia Hložeková

Komisia životného prostredia a rozvoja obce- Ján Hrušovský, Róbert Korec ml, Vladimír Vaško

Komisia pre sociálne veci- Eva Bábiková, Karolína Súkeníková

Komisia pre školstvo- PaedDr. Jozef Berčík, Mgr. Róbert Korec, Ing. Daniel Varga

Komisia pre šport- Štefan Hubinák, PaedDr. Jozef Berčík, Ing. Roman Jaška, Peter Franko

Komisia pre kultúru- Mgr. Róbert Korec, Róbert Korec ml., Jana Hercegová, Mgr. Lenka Beluská

Komisia pre verejný poriadok- Ing. Roman Jaška

Komisia pre kontrolu oznámení funkcií, zamestnaní, činností a majetkových pomerov- Mgr. Róbert Korec, Ján Hrušovský, Róbert Korec ml.


 

Komisia počas funkčného obdobia 2006-2010

Finančná komisia- Čačaná Vlasta, Hložeková Klaudia

Komisia životného prostredia- Barantal František, Ševečková Kvetoslava

Komisia školstva- Mgr. Valentová Alena, Juricová Jarmila, Mgr.Ormandyová Miroslava

Sociálna Komisia- Javorová Ľubica, Vaško Branislav, Drahovská Antónia

Komisia kultúry- Hložeková Klaudia, Vaško Branislav, Hercegová Jana, Drahovská Antónia

Komisia športu- Ševčovič Ľubomír, Korec Roman, Hubinák Štefan, Korec Štefan

Komisia verejného poriadku- Mgr. Korec Branislav, Marcinkech Miloš, Tóth Marián

Pre prípravu projektov do EŠF- PaedDr. BerčíkJozef , Mgr. Antala Miroslav. Súkenik Miroslav ml., Ing. Mgr. Vaško Michal, Práznovská Petra


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka